Klubik Miś Uszatek był trzecim miejscem jakie odwiedziliśmy z mężem i rozmawiając z  Panią Anią-dyrektor klubiku od razu wiedzieliśmy ze to jest TO. Bardzo dziękujemy za troskliwą opiekę nad naszym Krzysiem ze szczególnymi podziękowaniami dla Cioci Martyny i Cioci Olgi, które zawsze usmiechnięte opowiadały, czego sie Krzyś nauczył i co zmalował.
Każdego dnia dostawaliśmy tez szczegółowe informacje na karteczce o przebiegu dnia, co było dla nas bardzo istotne. Krzys leciał rano jak na skrzydłach i po przekroczeniu progu klubiku ledwo zauwazał ze jeszcze jesteśmy i domagamy się moze jakiegos papa albo calusa na do widzenia. Widac było ze  bardzo lubi chodzic do Uszatka i to było dla nas najważniejsze.
Przy okazji zaobserwowaliśmy znaczny skok rozwojowy, co zapewne zasługa dobrze przygotowanej kadry, która dbała o rozwijanie zaintetresowań maluchów poprzez organizowanie konkursów, gier i zabaw. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Uszatkowi za wspolnie spędzony czas i gorąco polecamy to miejsce jeszcze nie zdecydowanym rodzicom.

Mama Krzysia